Antalya Belek Oteller Bölgesi

Modern otelleri, çok çeşitli alışveriş imkânları, lezzetli restoranları ve dünya standartlarındaki golf tesisleri ile ve ayrıca doğa ile sporu, tarih ile tatili bir arada sunan Antalya’nın eşsiz tatil bölgelerindendir.

Yüz üzeri 4 ve 5 yıldızlı otelleri ve farklı konseptlerdeki konaklama seçenekleriyle Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi ve aynı zamanda golf turizmi merkezidir.

Birçok futbol sahası ve tenis kortu ile; deniz, doğa ve sporu bir arada sunan Belek, futbol takımlarının kamp yapmak için öncelikli tercih ettiği bölgelerdendir.

En iyi korunmuş antik tiyatro olan Aspendos ve tarihi M.Ö. 12. yy’a dayanan Perge antik kenti bu bölgede yer almaktadır. Perge’den alınan heykel ve eserler Arkeoloji Müzesi’nde sergilenmektedir. Bu eserlerin yakınında, jeolojik noktalar olan Manavgat Şelalesi ve Köprülü Kanyon bulunmaktadır. 100 çeşit kuşun bulunduğu Kurşunlu Şelalesi de Belek bölgesindedir.


Antalya Belek Oteller Bölgesi Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Belek Oteller Bölgesi lokasyonunda www.antalyacarrental.com güvencesiyle sizlerle, Belek Oteller Bölgesi araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.antalyacarrental.com

Blog

Antalya Belek Oteller Bölgesi
Antalya Belek Oteller Bölgesi
Whatsapp Telefon