Antalya Kemer

Antalya ve çevresinde en fazla tatil köyü, otel, pansiyon ve bungalow barındıran Kemer’de konaklama imkanları çok iyidir. Kemer, özellikle Almanya, Rusya, Ukrayna, Hollanda ve İskandinav ülkelerinden gelen yabancı turistlerin Türkiye’de deniz ve doğa tatili için en çok tercih ettiği tatil beldesi konumunda.

Kemer’de yapılabilecek çok sayıda aktivite mevcut. Doğal güzellikleri yaşamak adına çevre yerlere yapılacak gezi turları, mavi yolculuk turları, günübirlik tekne turları, jeep safari turları, deniz ve plaj keyfi, tarihi yerlere yapılacak geziler, alışveriş ve eğlence hayatı ile Kemer Türkiye’nin en önemli ve popüler tatil merkezi konumunda. Kemer plajları tatilciler için muhteşem imkanlar sunmakta. Kemer plajlarında güzel bir gün geçirebilir, deniz paraşütü, jet-ski ve dalış gibi su sporları yapabilirsiniz. Ayrıca çevre koylara düzenlenen tekne turlarına da katılabilirsiniz.

Kemer’de gezilecek ve görülecek yerler sınırsızdır diyebiliriz. Phaselis ve Olimpos, Kemer’de görülmesi gereken iki önemli antik şehir. Çıralı ve Olimpos’un tepelerinde yer alan, sonsuz ateş olarak anılan ve doğal bir ateş kaynağına sahip Yanartaş, ayrıca görülmeye değer. Muhteşem bir doğal güzelliğe ve plaja sahip Adrasan ise ayrıca mutlaka ziyaret edilmesi gerekli yerler arasında. Kemer’den yaklaşık 27 km. mesafede yer alan Beldibi Mağarası, Olimpos’tan teleferik ile gidilen ve bölgenin en yüksek noktası olan Tahtalı Dağı, Göynük beldesinin arkalarında yer alan Göynük Kanyonu ve daha ilerisindeki Üçoluk Platosu ise doğal güzelliklere düşkün ve doğa sporları seven tatilciler için mutlaka görülmesi gereken yerler arasında başta geliyor.

Antalya Kemer Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Kemer lokasyonunda www.antalyacarrental.com güvencesiyle sizlerle, Kemer araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.antalyacarrental.com

Blog

Antalya Kemer
Antalya Kemer
Whatsapp Telefon